ArabicDutchEnglishFrenchItalianRussianTurkish
20 Nisan 2024, Cumartesi
ArabicDutchEnglishFrenchItalianRussianTurkish
ArabicDutchEnglishFrenchItalianRussianTurkish

Alkışlar Mustafa Ceceli için… İbrahim Erkal’ı unutmadı

Palandöken Kayak Merkezi’nin sezon açılışında bir konser veren sevilen sanatçı Mustafa Ceceli, “Üstadı anmamak olmaz” deyip İbrahim Erkal’ın şarkılarını seslendirdi. Palandöken’de alkış tufanı koptu.

Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Ejder 3200 A.Ş., Palandöken Kayak Merkezi’nin sezon açılışı için muhteşem bir etkinliğe imza attı. Festivale dönüşen açılışta konser veren sanatçı Mustafa Ceceli, söylediği şarkılarla davetlileri coşturdu.

Led ışıklı kostümlerle kayak yapan sporcuları sahneye davet eden ve onlarla dans eden Mustafa Ceceli, konserin bir bölümünü Erzurumlu merhum sanatçı İbrahim Erkal’a ayırdı. “Onun şehrindeyken üstadı anmamak olmaz. İbrahim Erkal ağabeyimizi unutamayız. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun” deyince Palandöken’de alkış tufanı koptu. Erkal’ın bazı şarkılarını seslendiren Mustafa Ceceli, büyük takdir topladı.

 

ERZURUM’DA KLİP ÇEKECEK
İstanbul’a dönüşte havalimanında Ejder 3200 A.Ş. Genel Müdürü Selim Bağrıyanık, Türk Kayak Vakfı Başkanı Atakan Alaftargil, Başkan Yardımcısı Emre Çarıkçıoğlu ile bir araya gelen sanatçı Mustafa Ceceli, burada kıtlama çay içip fotoğraf çektirdi. Erzurum’u çok sevdiğini ve Palandöken’e hayran kaldığını söyleyen sanatçı Ceceli, yakın bir zamanda burada klip çekme sözü verdi.

Hava Durumu

Erzurum / Türkiye
kapalı
28%
5km/h
99%
18°C
18°
18°
17°
Sat
8°
Sun
7°
Mon
7°
Tue
8°
Wed

Ek Bilgi

Erzurum / Palandöken Kayak Merkezinde ihtiyaç duyacağınız güncel bilgilere ulaşmak ve düzenlenen tüm etkinliklerden haberdar olmak için sitemizden ve aşağıda yer alan sosyal medya sayfalarından bizi takip edebilirsiniz.