ArabicDutchEnglishFrenchItalianRussianTurkish
28 Şubat 2024, Çarşamba
ArabicDutchEnglishFrenchItalianRussianTurkish
ArabicDutchEnglishFrenchItalianRussianTurkish

TKV’den anlamlı kampanya

Kitap kampanyasına siz de destek olmaz ister misiniz?

 

Türk Kayak Vakfı, başlattığı ‘Kar Taneleri’ projesi kapsamında kütüphane kurmak için kolları sıvadı. Kitap toplama kampanyasıyla ilk adımı atan vakıf yönetimi, sosyal medyada çağrıya çıktı.

 

Türk Kayak Vakfı (TKV) Başkanı Atakan Alaftargil, yaşamlarını yitiren kayakçıları anmak ve hatıralarını diri tutmak adına ‘Kar Taneleri’ projesini hayata geçirdiklerini belirtti. Proje kapsamında kurulacak kütüphane için kitap toplama kampanyası başlattıklarını belirten Başkan Alaftargil, “7’den 70’e herkesin desteğiyle projemizi yürütmek istiyoruz. İsteyen herkes kitap bağışında bulunabilir ya da sosyal medya hesaplarımızı paylaşarak sesimiz olabilirler. Şehir dışından kitap göndermek isteyenler, ücretsiz olarak anlaşmalı olduğumuz MNG ve ARAS Kargo noktalarını kullanabilir” dedi.

Türk Kayak Vakfı Başkanı Atakan Alaftargil ve Başkan Yardımcısı Emre Çarıkçıoğlu.

Öte yandan Başkan Yardımcısı Emre Çarıkçıoğlu ise bağış yapmak isteyenlerin 0533 481 59 00 ve 0546 244 74 29  Türk kayak Vakfi sekreteri Muhammed Akar ‘a numaralı hatlar üzerinden vakfa ulaşabileceklerini bildirdi. Çarıkçıoğlu, “Bu anlamlı kampanyada bizlere destek olacak herkese şimdiden teşekkür ediyoruz” diye konuştu. 

Hava Durumu

Erzurum / Türkiye
açık
38%
1.5km/h
0%
-7°C
-7°
-7°
-5°
Wed
-5°
Thu
-4°
Fri
-2°
Sat
-2°
Sun

Ek Bilgi

Erzurum / Palandöken Kayak Merkezinde ihtiyaç duyacağınız güncel bilgilere ulaşmak ve düzenlenen tüm etkinliklerden haberdar olmak için sitemizden ve aşağıda yer alan sosyal medya sayfalarından bizi takip edebilirsiniz.