ArabicDutchEnglishFrenchItalianRussianTurkish
20 Nisan 2024, Cumartesi
ArabicDutchEnglishFrenchItalianRussianTurkish
ArabicDutchEnglishFrenchItalianRussianTurkish

Seni olimpiyatlarda görmek istiyoruz… Sıla’dan bir madalya daha

Erzurum Kayak Kulübü’nün Alp Disiplini Milli Takım sporcusu Sıla Kara Bosna Hersek’te düzenlenen FIS yarışında bronz madalya kazandı.


Bosna Hersek’in Jahorina Kayak Merkezi’nde organize edilen Uluslararası Kayak Federasyonu (FIS) yarışına katılan Milli sporcu Sıla Kara, SL branşında 35 sporcu arasında 1:52.93’lük derece yaptı ve bir kez daha madalya gururu yaşadı.

 

Türk Kayak Vakfı ve aynı zamanda Erzurum Kayak Kulübü Başkanı Atakan Alaftargil, bronz madalya kazanan sporcusu Sıla Kara’yı tebrik etti. Alp Disiplininde Türkiye’nin en iyileri arasında gösterilen Sıla Kara’yı olimpiyatlarda görmek istediklerini vurgulayan Başkan Alaftargil, “Sıla çok çalıştı ve çalışmaya da devam ediyor. FIS puanı da gayet iyi. Tek arzumuz Türkiye’yi ve Erzurum’u Olimpiyatlarda temsil etmesi. O, bunu hak eden bir sporcu ve karşılığını alacağından eminim. Bir kez daha kendisini ve antrenörlerini kutluyorum” dedi. Onur SAĞSÖZ

 

Hava Durumu

Erzurum / Türkiye
kapalı
28%
5km/h
99%
18°C
18°
18°
17°
Sat
8°
Sun
7°
Mon
7°
Tue
8°
Wed

Ek Bilgi

Erzurum / Palandöken Kayak Merkezinde ihtiyaç duyacağınız güncel bilgilere ulaşmak ve düzenlenen tüm etkinliklerden haberdar olmak için sitemizden ve aşağıda yer alan sosyal medya sayfalarından bizi takip edebilirsiniz.