ArabicDutchEnglishFrenchItalianRussianTurkish
21 Mayıs 2024, Salı
ArabicDutchEnglishFrenchItalianRussianTurkish
ArabicDutchEnglishFrenchItalianRussianTurkish

Polat Palandöken yenilenen yüzüyle yeni yılı karşılıyor

Türkiye’nin önemli kış turizm merkezlerinden birinde yer alan Polat Palandöken, yeni yılı küçük bir tatille karşılamak isteyenleri ağırlamaya hazırlanıyor.

Yılbaşına özel programı ve menüsü ile anılarda yer edinecek seçenekler sunan Polat Palandöken, yeni yılda misafirlerine yenilenen bir deneyim sunuyor. Erzurum’da Palandöken Dağları’nın eteğinde bulunan ve yenilenen ambiyansı ile bölgenin cazip kaçış noktalarından biri olarak öne çıkan Polat Palandöken, yeni yıl gecesinde özel menüsü yanı sıra canlı müzik ve DJ performans ile yılbaşı ruhunu yaşatıyor.

Kayak tutkunlarının en çok tercih ettiği kristalize kar dokusuyla Türkiye’nin gözde kayak lokasyonlarından birinde bulunan Polat Palandöken, yeni yılda misafirlerini kar keyfiyle yeniden buluşturuyor. Kolay ulaşımı ile büyükşehirlerin temposundan uzaklaşmak isteyenlere sakin ve dingin bir kış tatili sunan Polat Palandöken, ayrıca 31 Aralık gecesi için de misafirlerine çeşitli sürprizler hazırlıyor.

Polat Palandöken, yeni yılı kar keyfiyle karşılamak isteyen misafirlerine dağ manzaralı Snowdeck’te verilecek keyifli bir kahve molası olanağı yanı sıra yenilenen odalarıyla birlikte ayrıcalıklı bir kayak tatili imkanı sunuyor. Polat Palandöken yaklaşık 70 kilometre uzunluğa sahip ‘Ejder 3200’ tepesine kadar uzanan tüm pistlere kayaklarınızı çıkarmadan geçiş imkanına sahip tek otel olarak kayak tutkunlarının en tercih ettiği oteller arasında yer alıyor. Sezon boyunca pek çok farklı etkinlikler ile misafirlerini ağırlamaya hazırlanan otel, yılbaşına özel çeşitli konseptlerle her yaş grubuna hitap ediyor. HABER MERKEZİ

Hava Durumu

Erzurum / Türkiye
parçalı bulutlu
66%
2.7km/h
64%
6°C
6°
6°
6°
Tue
9°
Wed
7°
Thu
7°
Fri
7°
Sat

Ek Bilgi

Erzurum / Palandöken Kayak Merkezinde ihtiyaç duyacağınız güncel bilgilere ulaşmak ve düzenlenen tüm etkinliklerden haberdar olmak için sitemizden ve aşağıda yer alan sosyal medya sayfalarından bizi takip edebilirsiniz.