SWAY HOTEL

Dağ ve şehir manzaralı geniş ve modern donanımlı odalar ile suitler en yüksek uluslararası standartlarının yanı sıra özel nemlendirme sistemi ile maksimum konfor sağlar. Eşsiz dağ ve şehir manzarasına sahip odalarımızda vücudunuz ile birlikte ruhunuz da dinlenecek. Tabi gece kayağını da unutmayın!

POLAT ERZURUM RESORT

Otelimize ait olan pist ayrıcalığını sizlere yaşatmak istiyoruz. Hem de sizleri gece kayağıyla tanıştıracağız.

DEDEMAN PALANDÖKEN

Palandöken Kayak Merkezi’nin büyüleyen atmosferinde eşsiz bir manzara, doyumsuz kar ve kayak keyfini Dedeman ayrıcalığıyla yaşamaya ne dersiniz? Bu büyülü ortam için bizi arayın.

DEDEMAN SKI LODGE

Erzurum ve Palandöken’in karlı yamaçlarının nefes kesici manzarasına sahip, Palandöken Dağı’nın ilk butik oteli.

PALAN OTEL

Palandöken Dağı eteklerinde, Palan Otel konukseverliği ve konforu ile doya doya yaşanacak dört mevsimin tüm güzellikleri, eşsiz doğa ile unutulmaz bir tatil keyfi…

 

SNOWDORA OTEL

http://www.snowdora.com/tr/
Kayak Merkezinin gelişim politikasına paralel olarak yenilenen yüzü ile Kayak Merkezinin en sıcak evi haline gelen otelimiz pistlere sadece 100 metre mesafede konumlanmıştır.

 

SPORT OTEL

Türkiye Kayak Federasyonu misafirperverliği ve tecrübesi ile Palandöken Kayak Merkezinde tatil ve eğlence aktivitelerinin tadını çıkarın. Lüks bir otel, ünlü bir kayak merkezi ve görkemli manzaralar sizleri bekliyor.