ArabicDutchEnglishFrenchItalianRussianTurkish
28 Şubat 2024, Çarşamba
ArabicDutchEnglishFrenchItalianRussianTurkish
ArabicDutchEnglishFrenchItalianRussianTurkish

Geleneksel kızak pisti hazır

Palandöken Belediyesi’nin ‘Kent Ormanı’nda yaptığı geleneksel kızak pisti sezona hazır. 800 metre uzunluğundaki pist yanına kızak severler için bir de kapalı halı lift konuldu.

 

 

Palandöken Kayak Merkezi’nde kış sezonu için geri sayım devam ederken, Palandöken Belediyesi’nin yatırım programında yer alan geleneksel kızak pisti de tamamlandı. Kent Ormanı bölgesinde 800 metre uzunluğunda hazırlanan pistte tüm hazırlıklar tamamlanırken, pist yanına üstü kapalı bir de halı lift konuldu.

 

ERZURUM VALİSİ OKAY MEMİŞ, PALANDÖKEN BELEDİYE BAŞKANI MUHAMMET SUNAR İLE KIZAK PİSTİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU.

 

İlk karla birlikte açılışı yapılacak olan pistin, Palandöken’de alternatif bir alan olacağını belirten Belediye Başkanı Muhammet Sunar, “Vatandaşlarımızdan gelen talep üzerine yatırım programımıza aldığımız geleneksel kızak pistini hazır hale getirdik. Bu yıl vatandaşlarımız oluşturduğumuz bu alanda keyifli vakit geçirecekler. Şimdiden şehrimize hayırlı olsun” dedi.

 

Hava Durumu

Erzurum / Türkiye
açık
38%
1.5km/h
0%
-7°C
-7°
-7°
-3°
Wed
-5°
Thu
-4°
Fri
-2°
Sat
-2°
Sun

Ek Bilgi

Erzurum / Palandöken Kayak Merkezinde ihtiyaç duyacağınız güncel bilgilere ulaşmak ve düzenlenen tüm etkinliklerden haberdar olmak için sitemizden ve aşağıda yer alan sosyal medya sayfalarından bizi takip edebilirsiniz.