ArabicDutchEnglishFrenchItalianRussianTurkish
20 Nisan 2024, Cumartesi
ArabicDutchEnglishFrenchItalianRussianTurkish
ArabicDutchEnglishFrenchItalianRussianTurkish

Erken rezervasyon yüzleri güldürüyor

Sezonu aralıkta başlatmaya hazırlanan kayak otellerinin erken rezervasyon dönemi sürüyor. Yurt içi ve yurt dışı talepler artmaya başladı. Okulların ara tatili için destinasyonlar da netleşiyor.

 

 

Dedeman Erzurum Palandöken ve Dedeman Palandöken Ski Lodge Genel Müdürü Bora Kanber, temmuzdan bu yana süren erken rezervasyon sisteminin kış tatili için de düzene girdiğini söyledi. Kasım sonuna kadar devam eden süreçte tatilcilere çeşitli fırsatlar tanındığını anlatan Kanber, doluluk oranlarının bölge genelinde yüksek olacağını dile getirdi.

 

 

Kanber, “Yurt dışı pazarda Rusya’dan charter sefer anlaşmaları yapıldı. İran pazarından da talep yüksek öngörülüyor. İç pazar ise mevcut kayakseverlerin yanı sıra okulların kayak faaliyetlerinin artmasıyla ilgi duyan bir kesim daha doluluklarda etkili olmaya başladı. Türkiye’de sezonu en erken Erzurum başlatıyor. Tahmini olarak aralık ilk haftasında başlamış olacak” dedi. 

 

 

Hava Durumu

Erzurum / Türkiye
kapalı
28%
5km/h
99%
18°C
18°
18°
17°
Sat
8°
Sun
7°
Mon
7°
Tue
8°
Wed

Ek Bilgi

Erzurum / Palandöken Kayak Merkezinde ihtiyaç duyacağınız güncel bilgilere ulaşmak ve düzenlenen tüm etkinliklerden haberdar olmak için sitemizden ve aşağıda yer alan sosyal medya sayfalarından bizi takip edebilirsiniz.