“Yapı Kredi Winter Escape” Palandöken'de başladı!
Türkiye’nin en gözde kış otellerinden Palandöken’deki Sway Hotels“Yapı Kredi Winter Escape” ile yeni sezona merhaba dedi. Yapı Kredi ana sponsorluğunda ve Mercedes-Benz X-Class marka iş birliğiyle gerçekleşen sezon açılış partisine cemiyet ve iş dünyasının önde gelen isimlerinin yanı sıra, sanat dünyası, magazin dünyasının ünlü isimleri ve influencer’lar da katılarak muhteşem bir hafta sonunu geride bıraktılar.

David Şaboy 

Yaz sezonuna damga vuran Yapı Kredi Summer Escape’in ardından Winter Escape’in ilk durağı kış sezonu açılışı için Palandöken Sways Hotels oldu. Yapı Kredi Winter Escape sezon açılış partisi, İstanbul gece hayatının nabzını tutan Deniz Sipahi’nin canlı performansıyla seçkin davetlilere çok keyifli anlar yaşattı. Ayrıca DJ Andreas MolesTai the Percussionist ve DJ David Şaboy eğlencenin zirveye çıktığı partileri ateşlediler. Otelde geleneksel hale gelen ve kayak hocalarının gerçekleştirdiği meşaleli kayak gösterisi misafirlerin büyük beğenisini topladı.

Javier-Hilal Kosif Piles

Deneyim ve Eğlence Zirveye Taşındı

College Engagement Marketing Agency organizasyonu ile Türkiye’nin en prestijli kış otellerinden Sway Hotels’te gerçekleştirilen açılış partisinde müzik ve eğlencenin yanı sıra, zirvede barbekü partisi, kendileri için özel olarak hazırlanan gastronomik ve lifestyle deneyimlerin tadını çıkaran misafirler kış sezonuna bomba gibi bir başlangıç yaptılar. Ayrıca Türkiye Kayak Federasyonu ana sponsoru olan Milka da etkinlik boyunca sevilen çikolatalarını misafirlere ikram etti.

Burcu Esmersoy – Sezgin Yılmaz

Davetliler, açılış partisine özel hazırlanan off-road pistinde Mercedes-Benz X-Class’ı da deneyimleme fırsatı buldu. Türkiye pazarında Premium Pick-Up olarak yerini alan Mercedes-Benz X-Class, kış sezonu boyunca Sway Hotels’te yerini almaya devam edecek.

Serenay Aktaş, Burcu Esmersoy, Asuman DabakPınar Altuğ-Yağmur Atacan

Yapı Kredi Winter Escape’e katılan ünlü isimler arasında; Eda Kosifİpek Varol, Javier-Hilal Kosif Piles, Kerem-Aslı Hotiç TürkerBerrin AkGülgün ÇavuşoğluDeniz ÖzkökYasemin Berkman-Yılmaz Manisalı, Burcu Esmersoy, Pınar Altuğ-Yağmur Atacan, Ivana Sert, Serenay Aktaş, Tuğba Melis Türk, Asuman Dabak, Serhan OnatGizem-Arda ZorCan-Polen Atay vardı.

İvana Sert Erzurum da bol bol kayak ve snowboard yaptı.

Pınar Altuğ, Su, Yağmur Atacan

Serenay Aktaş, Asuman Dabak

Serhan Onat

Tara, Cem-Tuba Ergin

Lara, Kerem-Aslı Hotiç, Cem Türker

Pınar Altuğ’un minik dostuyla sevgisi görülmeye değerdi.

Sevilen sunucu Burcu Esmersoy soğuğa rağmen kısa kollu tişortüyle çıktığı pistte bol bol fotoğraf çekti.
Fotoğraflar: Melik ÜRKER / 16.12.2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir