ArabicDutchEnglishFrenchItalianRussianTurkish
1 Ekim 2023, Pazar
ArabicDutchEnglishFrenchItalianRussianTurkish
ArabicDutchEnglishFrenchItalianRussianTurkish

Palandöken’de kovan sahiplenmek ister misiniz?

Doğayı koruma ve Palandöken’in dört mevsim güzelliğini yaşatma misyonuyla yola çıkıyoruz. Sizde Kovan Sahiplenerek Palandöken ve Yarınlarımız İçin Birlikte Hareket Edelim.

 

 

Palandöken, doğayı koruma ve sürdürülebilirlik misyonuyla yola çıkarak eşsiz güzelliğini dört mevsim yaşatıyor. Arıcılık hizmetimizle floramızı zenginleştirirken, doğal dengeyi destekliyoruz. Sezonluk kovan sahiplenerek arıcılık faaliyetlerine katılabilir, profesyonel ekibimizle doğanın içerisinde keyifli bir deneyim yaşayabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek sürdürülebilir turizm sertifikalı destinasyonu olan Palandöken, sizleri bekliyor.

 

Gel, doğayla uyum içinde sürdürülebilir kaynaklarla fayda sağlama yolculuğuna sen de katıl!

Hava Durumu


Warning: Illegal string offset 'forecast' in /home/restsam/public_html/wp-content/themes/soledad/inc/weather.php on line 333
Weather widget You need to fill API key to Customize > General > Extra Options > Weather API Key to get this widget work.

Ek Bilgi

Erzurum / Palandöken Kayak Merkezinde ihtiyaç duyacağınız güncel bilgilere ulaşmak ve düzenlenen tüm etkinliklerden haberdar olmak için sitemizden ve aşağıda yer alan sosyal medya sayfalarından bizi takip edebilirsiniz.