Konaklama

DEDEMAN PALANDÖKEN

Palandöken Kayak Merkezi’nin büyüleyen atmosferinde eşsiz bir manzara, doyumsuz kar ve kayak keyfini Dedeman ayrıcalığıyla yaşamaya ne dersiniz? Bu büyülü ortam için bizi arayın.

DEDEMAN SKI LODGE

Erzurum ve Palandöken’in karlı yamaçlarının nefes kesici manzarasına sahip, Palandöken Dağı’nın ilk butik oteli.

PALAN OTEL

Palandöken Dağı eteklerinde, Palan Otel konukseverliği ve konforu ile doya doya yaşanacak dört mevsimin tüm güzellikleri, eşsiz doğa ile unutulmaz bir tatil keyfi…

POLAT PALANDÖKEN

Otelimize ait olan pist ayrıcalığını sizlere yaşatmak istiyoruz. Hem de sizleri gece kayağıyla tanıştıracağız.

SNOWDORA OTEL

Kayak Merkezinin gelişim politikasına paralel olarak yenilenen yüzü ile Kayak Merkezinin en sıcak evi haline gelen otelimiz pistlere sadece 100 metre mesafede konumlanmıştır.

SPORT OTEL

Palandöken Kayak Merkezinde tatil ve eğlence aktivitelerinin tadını çıkarın. Lüks bir otel, ünlü bir kayak merkezi ve görkemli manzaralar sizleri bekliyor.

SWAY HOTEL

Dağ ve şehir manzaralı geniş ve modern donanımlı odalar ile suitler en yüksek uluslararası standartlarının yanı sıra özel nemlendirme sistemi ile maksimum konfor sağlar. Eşsiz dağ ve şehir manzarasına sahip odalarımızda vücudunuz ile birlikte ruhunuz da dinlenecek. Tabi gece kayağını da unutmayın!

VE HOTELS PALANDÖKEN

Erzurum Palandöken dağının eteklerinde konumlanmış, eşsiz bir manzaraya sahip Ve Hotels Palandöken şehir merkezine 6 km havaalanına 17 km uzaklıkta bulunmaktadır. Aynı zamanda Palandöken Dağı’nın en yüksek zirvesinde bulunan otel olması nedeniyle Ve Hotels Palandöken siz konuklarımıza panoromik bir Erzurum manzarası sunmaktadır.